wtorek, 10 lipca 2012

lepsi

Są ludzie, którzy mówią, że są lepsi, lepsi od takich samych ludzi, na dwóch nogach posiadających głowe, kark i dwie ręce. To śmieszne co oni reprezentują, a reprezentują swoją głupotę.
Nikt nie jest gorszy, ani lepszy. To, że ktoś ma niefirmowe buty, bluzke oznacza, że nie jest fajny ? że nic nie znaczy dla świata ? Na to wychodzi..

Przez tych wszystkich 'lepszych', 'gorszy' czuje się jakby był na dnie, ma kompleksy, chce im się przypodobać bleble . Dużo wymieniać.. Ale chce dojść do tego, że powinniśmy mieć troche więcej tolerancji, żeby każdy był tak samo traktowany.

No ale cóż, świat gwiazd odpierdala maniane, przez którą czujemy się gorszymi ludźmi .. a jesteśmy tacy sami.. może nawet lepsi. Np. kto w wieku 50 kilku lat przebrałby się za czilliderkę i tańczył z facetami o 30 lat młodszymi ? - tak mówię o Madonnie, która ośmiesza się przed całym światem . No ale cóż, jest sławna bierzmy z niej przykład ! Kupuje majtki za parenaście tysięcy złoty - nie możemy być gorsi, kupmy majtki za 10 000zł, co tam, będziemy zajebiści !

Następnym przykładem jest JB, chłopak z ulicy, wyśmiewany był przez innych, że nie miał kasy ani nic.. a teraz wozi się w najdroższych furach, śmieje się z biedniejszych.. ma obrzydzenie do ludzi niższej klasy.. Powiedźcie mi jak można takim być ?

Dlatego właśnie nie biorę przykładu z gwiazdeczek hollywood itp. Bo to niszczy człowieka.
A jeśli komuś nie podoba się to jak i w co chodzę ubrana, z jakich firm, producentów i duperel to niech zamknie pizde i nic nie mówi.. bo to mnie nie obchodzi :) .

Chodzę w tym co mi się podoba.. nie będę kupywać spodni za 300zł czy tam więcej, jak identyczne znajde w mniej znanych sklepach.. No ale o to chodzi, że liczą się metki, jak nie masz butów z vans - jesteś biedny, jeśli nie masz firmowej kurtki - jesteś do niczego.

Tak więc zastanówcie się nad swoimi ideałami ze świata gwiazd, bo Was zniszczą.

ten typ, to dobry typ !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz